سرعت عامل افتخار لیزری های رنگی

اگر به واسطه شغل خود مجبوريد متن هاي زياد مانند نامه و اسناد تجاري که داراي گرافيک رنگي هستند را چاپ کنيد يک پرينتر ليزري رنگي گزينه مناسبي خواهد بود.
امروزه مدل هاي Color به استاندارد علمي کاربردي براي پرينتر هاي ليزري تبديل شده اند. پرينتر هاي ليزري تک رنگ نيز به سرعت بالا معروفند و اسناد زيبا و چاپ هاي با کيفيت را با مبلغ ناچيزي توليد مي کنند.

بيشتر پرينتر هاي ليزري رنگي براي چاپ کردن بروشور ها، کارت هاي دعوت و تبريک و... استفاده مي شوند. تقريبا تمامي مدل ها به شما امکان مي دهند تا از کاغذ هاي براق استفاده کنيد اما با اين حال هنوز هم در مقايسه با پرينتر هاي جوهرافشان با کمبود دقت در رنگ و کيفيت چاپ مواجه هستند و از اين نظر در ميدان رقابت با جوهرافشان ها ضعيف به نظر مي رسند.
از آنجا که پرينتر هاي تک رنگ و رنگي در کيفيت چاپ متون خوب عمل مي کنند عامل عمده ديگري مانند گستره ويژگي ها مبناي تمايز اين دو پرينتر مي شود. ليزري هاي رنگي 150 تا 1100 برگ کاغذ را در مخزن خود نگهداري مي کنند و حتي کاربر مي تواند با افزودن مخزن هاي ديگر اين عدد را به 3150 برگ برساند. آموزش تعميرات پرينتر
بيشتر ليزري هاي کيفيت بالا 128 مگابايت رم دارند و همچنين داراي گزينه گسترش تا 1 گيگابايت و قابليت انجام وظايف چاپي پيچيده هستند. همچنين آن ها قابليت پشتيباني از شبکه Built in را دارند، براي مثال Wi Fi امکان مديريت کنترلي بيشتري را به کاربر مي دهد.
پرينتر هاي ليزري هارددرايو هاي انتخابي را ارايه مي دهند تا کاربر بتواند وظايف پيچيده را ذخيره يا براي تعدادي از پرينت هاي موردنظر رمز گذاري کند. برخي از مدل هاي ليزري اخير نيز داراي قابليت پرينت گرفتن مستقيم از يک فلش USB را دارند.
منبع: سرزمين دانلود 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ