نمایش فیلم های سه بعدی در یوتیوب

به گزارش وب سايت digitaltrends گوگل در وبلاگ رسمي يوتيوب اعلام کرده است کاربران يوتيوب مي‌توانند ويدئوهاي با کيفيت عالي (اچ‌دي) ???? پيکسلي را به صورت سه بعدي ببينند. نسخه ابتدايي اين قابليت در سپتامبر ???? به يوتيوب افزوده شده بود اما حالا گوگل با تقويت اين قابليت سعي کرده است همه فيلم‌هاي دو بعدي با کيفيت عالي را به صورت سه بعدي در اختيار کاربران قرار دهد.

اين قابليت در حال حاضر فقط از فايل‌هاي ويدئويي کمتر از ?? دقيقه پشتيباني مي‌کند. کاربراني که قصد تماشاي فيلم‌هاي به اشتراک گذاشته شده بر روي يوتيوب را دارند مي‌بايست مجهز به عينک سه بعدي و ديگر سخت‌افزارهاي مورد نياز براي تماشاي فيلم‌هاي سه بعدي باشند.
گوگل سعي کرده است با استفاده از اين قابليت همه فايل‌هاي ويدئويي را که با کيفيت ???? پيکسلي فيلم‌برداري شده‌اند به فرمت سه بعدي تبديل کند.

کاربران براي تماشاي اين فيلم‌ها مي‌بايست بر روي گزينه‌اي که در نوار ابزار حاشيه فيلم‌هاي يوتيوب پيش‌بيني شده کليک کنند و فايل مورد نظر خود را به يک فيلم سه بعدي تبديل کنند. آموزش تعميرات laptop
پس از آن مي‌توانند بر روي گزينه 3D کليک کنند و فيلم را سه بعدي ببينند.

گوگل گزينه‌هاي مختلفي را براي پخش سه بعدي فيلم در اختيار کاربران قرار داده است. کاربران داراي عينک‌هاي سه بعدي رنگي مي‌توانند فيلم را به سه رنگ‌بندي مختلف ببينند. انتخاب تراکم رنگ‌ها نيز از ديگر ويژگي‌هاي بخش سه‌بعدي فيلم‌هاي يوتيوب است. کاربران به کمک اين ويژگي مي‌توانند غلظت و تراکم رنگ‌هاي به کار رفته در فيلم را از بين سه گزينه مختلفي که در اختيار آنها قرار داده شده است، انتخاب کنند.
منبع: پرتو آي تي 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ