کدام آیفون تصویری بهتر است

اگر می خواهید از مزایا و معایب ،مقایسه قیمت ها،برترین و پرفروش ترین انواع آیفون تصویری مطلع گردیداین مطالب را مطالعه کنید .

آیفون تصویری
آیفون تصویری های جدید ،مدل های قدیمی تر و آیفون تصویری های سیاه سفید و لامپ تصویری را از صحنه رقابت خارج کرده ،و اکنون در همه دنیا از آیفون تصویری های پیشرفته و دیجیتالی استفاده می کنند . آیفون تصویری های هوشمند با صفحه مانیتور های لمسی و بدون گوشی که از نظر طراحی و کارآیی بدون نقص می باشند .

انواع آیفون تصویری
همانطور که همه می دانند آیفون تصویری های به دو نوع آیفون تصویری سیاه سفید و آیفون تصویری رنگی تقسیم می شده اند ، اما حال با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی و زحمات مهندسین و طراحان درتولید سیستم های حفاظتی ساختمان ، شاهد تولید آیفون تصویری با قابلیت های بی شماری هستیم مانند آیفون تصویری با حافظه و ارتباط داخلی

نوع اول : آیفون تصویری با حافظه که به سه نوع می شناسیم
آیفون تصویری با حافظه داخلی
آیفون تصویری با قابلیت اتصال مموری
آیفون تصویری با قابلیت اتصال ماژول حافظه
برخی از مدل های آیفون تصویری کوماکس دارای حافظه داخلی می باشند و هم قابلیت اتصال به میکرو اس دی را دارند cdv-70um و cdv-70km
برخی از آیفون تصویری های مانند تک نما دارای قابلیت اتصال به ماژول حافظه هستند مانند vdpc-43tm که تنها یک ماژول حافظه برای هر تعداد واحد که داشته باشیم کافی است .این ماژول تصویردر مکانی در کنار منبع تغذیه نصب می گردد در مقابل گرما و سرما مقاوم است. حافظه تصویر هوشمند تک نما قابلیت نمایش عکس به همراه ساعت و تاریخ شمسی و شماره عکس را دارا است .

نوع دوم : آیفون تصویری ارتباط داخلی
دربازکن تصویری که قابلیت ارتباط تلفنی واحد ها را با هم دارد .مانند یک تلفن آپارتمانی .ارتباط داخلی شما را قادر می سازد تا با استفاده از آیفون تصویری خود با واحد های دیگر به صورت کاملا محرمانه و صوتی گفتگو کنید .